x
g o l d e n l i f e

PROJE

GoldenLife Kanada Evleri

5.800 m2 alan üzerinde inşa edilen Sunflower proje konseptinde 5 adet 2 katlı, 6 adet 3 katlı yaşam garantili villaları sizlere sunuyoruz... Ergonomisi yüksek, geniş ve ferah yaşam alanlarının olduğu villalarda, konforlu ve sağlık bir yaşam sizleri bekliyor.
Saral Ahşap Teknoloji ile inşa edilen GoldenLife Kanada Evleri’nde malzeme lejantı bakımından 1. sınıf ürünler kullanılmaktadır. Site genelinde genel jeneratör tüm sistemi desteklerken, su deposu ve kameralar mevcuttur. Depreme karşı güvenli sistem olmasıyla GoldenLife sizlere huzurlu bir yaşam sunuyor.

Depreme karşı güvenli sistem
Ahşabın sağlam ve hafif bir malzeme olması hem kütlesinin az olması hem de yapıya daha az kuvvet binmesi nedeniyle avantajlıdır. İskeletinde çok sayıda eleman ve çivili birleşme yeri olduğundan kuvvetleri emen çok miktarda yük yolu vardır. Ahşap karkas yapıları oluşturan yapısalları her bileşeninde plate denilen kendinden çivili çelik plakalar ile desteklenmektedir.
Ahşap yapılar betonarme binalara göre 10 kat daha hafiftir. Dünya’da son 40 yılda olan 7 büyük depremde ahşap yapılar incelenmiş, ahşap karkas yapıların az yaralı ve yapı hasarı ile şiddetli sallantılara dayanıklılığı ispatlanmıştır.

Malzeme lejantı
Projede ki villaların malzeme lejantında TSE garantili, 1. sınıf ve belirlenen markalarda, garanti kapsamlı ürünler kullanılmaktadır. İç dekorasyonlar seçimlerinizde; duvar kağıtları fayans, parke banyo dolapları, yer döşemeleri ve diğer alternatif malzemeleri seçebilirsiniz.
Akıllı ev konforuna sahip bu villalar da; ısı pompalı klimalar ile doğalgazlı yerden ısıtma tesisatları döşenmektedir. Mutfaklarda tezgahlar çimstone, beyaz eşyalar ve evye dahildir. Bahçe alanlarında çim ve otomatik sulama dahil Havuz opsiyonel olarak sunulmaktadır. Keyifli ve konforlu bir yaşam sizleri bekliyor.

En Üste Git