x
g o l d e n l i f e

HAKKIMIZDA

TECRÜBE GÜVEN KALİTE

29YILLIK

TECRÜBE

BİZİ TANIYIN

KARAKOÇ GOLD GROUP

Karakoç Gold Group; 1994 yılından beri inşaat, yapı malzemeleri, eğitim, sağlık turizm ve enerji sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Grubumuza ait projelerde binlerce sayıda yüksek kalitede konut ve ticari birimler ürettik. Müşteri odaklı sağlanan memnuniyetle hem hedef kitlelerin taleplerine göre planlar yaptık, hem de nihai kullanıcılar nezdinde doğru projelerle grubumuzla sektörün öncü firmalarından birisi olduk.

Bugünde ülkemizde yaşanan deprem gerçeği üzerine, ahşap teknoloji ile yaşam garantili villaları sizlere sunuyoruz.

İnşaat sektöründeki deneyim ve uzmanlığını, sürekli geliştirilen teknolojik imkanlarla birleştirerek yüksek kalite standartlarını korumaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz inşaat hizmetleri ile projelerimizin tüm aşamalarında kalite kontrol sistemleri uygulamaktayız. Bu sayede, tüm projelerimizde inşaat kalitesi konusunda yüksek seviyede güven sağlamaktayız.

Karakoç Gold Group, inşaat sektöründe birçok projeye imza atmış ve bunların tamamında, yüksek kaliteli inşaat malzemeleri kullanmıştır. Ayrıca, projelerimizde yer alan tüm inşaat ekipmanları ve araçlar da yüksek teknolojiye sahiptir. Böylece, müşterilerimize, son teknolojik imkanlar kullanılarak yapılmış, yüksek kaliteli projeler sunuyoruz.

Tüm bu çalışmalarımız, inşaat sektöründe üstün bir konuma sahip olmamıza ve müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde cevap verebilmemize olanak tanımaktadır. İnşaat sektöründe sürekli gelişen teknolojileri yakından takip ederek, müşterilerimize en son teknolojilerle yapılmış inşaat projeleri sunmaktayız. Karakoç Gold Group, inşaat kalitesi ve güvenilirliği konusunda her zaman en üst düzeyde hizmet vermektedir.

 

 

En Üste Git